Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport All Season 175/65 R14 86H

175/65 R14 86H
Dunlop
Dunlop

Dunlop Sport All Season175/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Dunlop
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526041944
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  58,9 €

Цена по парче

58,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,73 €

Назад кон врвот