Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport 225/45 R17 91W

225/45 R17 91W
Dunlop
Dunlop

Dunlop Sport225/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000837912
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  91,9 €

Цена по парче

91,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,16 €

Назад кон врвот