Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport 195/65 R15 91V

195/65 R15 91V
Dunlop
Dunlop

Dunlop Sport195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000837875
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  65,6 €

Цена по парче

65,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,74 €

Назад кон врвот