Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 4D 275/30 R21 98W

Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 4D275/30 R21 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000543295
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  349,4 €

Цена по парче

349,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,3 €

Назад кон врвот