Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 4D 205/55 R16 91H

Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 4D205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
3188649811717
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  121,1 €

Цена по парче

121,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот