Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 4D 205/45 R17 88V

Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 4D205/45 R17 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000462459
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  132,4 €

Цена по парче

132,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот