Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D DSROF 245/50 R18 100H

Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D DSROF245/50 R18 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526279972
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
E
69 dB

Највисока цена:  190,5 €

Цена по парче

190,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,15 €

Назад кон врвот