Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D DSROF 245/45 R18 100V

Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D DSROF245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526323460
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
68 dB

Највисока цена:  155,4 €

Цена по парче

155,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот