Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D DSROF 175/60 R16 86H

Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D DSROF175/60 R16 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526060518
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  119,1 €

Цена по парче

119,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,73 €

Назад кон врвот