Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D 275/45 R20 110V

Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D275/45 R20 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
3188649805389
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  241,5 €

Цена по парче

241,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот