Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D 265/35 R20 99V

Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D265/35 R20 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3188649808854
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  229,7 €

Цена по парче

229,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот