Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D 255/55 R18 105H

Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D255/55 R18 105H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526318350
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  110,3 €

Цена по парче

110,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4 €

Назад кон врвот