Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D 255/50 R19 107H

Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D255/50 R19 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526305299
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
69 dB

Највисока цена:  155,8 €

Цена по парче

155,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,15 €

Назад кон врвот