Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D 235/60 R18 107H

Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D235/60 R18 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000666123
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  131,3 €

Цена по парче

131,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,97 €

Назад кон врвот