Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D 225/55 R17 97H

Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D225/55 R17 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526320452
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
68 dB

Највисока цена:  122 €

Цена по парче

122 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот