Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Response 165/65 R14 79T

Dunlop SP Winter Response
Dunlop SP Winter Response
Dunlop

Dunlop SP Winter Response165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000451033
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
67 dB

Највисока цена:  64,1 €

Цена по парче

64,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот