Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Response 155/70 R13 75T

Dunlop SP Winter Response
Dunlop SP Winter Response
Dunlop

Dunlop SP Winter Response155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000447883
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
66 dB

Највисока цена:  58,8 €

Цена по парче

58,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,73 €

Назад кон врвот