Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx TT DSROF 225/50 R17 94W

Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx TT DSROF225/50 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
3188649811540
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
67 dB

Највисока цена:  133,5 €

Цена по парче

133,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,29 €

Назад кон врвот