Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx GT 265/40 ZR21 105Y

Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx GT265/40 ZR21 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000538086
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  213 €

Цена по парче

213 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,79 €

Назад кон врвот