Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx GT 245/50 ZR18 104Y

Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx GT245/50 ZR18 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000727688
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  154,4 €

Цена по парче

154,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,65 €

Назад кон врвот