Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx GT 245/45 R18 96Y

Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx GT245/45 R18 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000822536
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
68 dB

Највисока цена:  128,7 €

Цена по парче

128,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,13 €

Назад кон врвот