Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx 275/50 R20 113W

Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx275/50 R20 113W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000591845
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  236,1 €

Цена по парче

236,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот