Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx 215/45 R16 86H

Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx215/45 R16 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526281241
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
67 dB

Највисока цена:  92,8 €

Цена по парче

92,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот