Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport 01 A/S 185/60 R15 88H

Dunlop

Dunlop SP Sport 01 A/S185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Dunlop
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526029003
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
70 dB

Највисока цена:  81,8 €

Цена по парче

81,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот