Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 462 315/70 R22.5 154/150K

Dunlop SP 462
Dunlop SP 462
Dunlop

Dunlop SP 462315/70 R22.5 154/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000453556
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  589,4 €

Цена по парче

589,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  116,86 €

Назад кон врвот