Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 446 295/60 R22.5 150K

Dunlop

Dunlop SP 446295/60 R22.5 150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000540980
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  451,7 €

Цена по парче

451,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот