Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 446 285/70 R19.5 146/144L

Dunlop

Dunlop SP 446285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000546609
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  354,1 €

Цена по парче

354,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот