Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 372 CITY 275/70 R22.5 148/145J

Dunlop

Dunlop SP 372 CITY275/70 R22.5 148/145J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
J
EAN:
5452000558435
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  527,3 €

Цена по парче

527,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот