Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 362 295/80 R22.5 152/148L

Dunlop SP 362
Dunlop SP 362
Dunlop

Dunlop SP 362295/80 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000453594
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  561,4 €

Цена по парче

561,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот