Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 346 385/55 R22.5 160K

Dunlop

Dunlop SP 346385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000540966
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  497,4 €

Цена по парче

497,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  65,23 €

Назад кон врвот