Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 346 315/80 R22.5 156L

Dunlop

Dunlop SP 346315/80 R22.5 156L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000540942
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  412,7 €

Цена по парче

412,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот