Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 344 275/70 R22.5 148/145M

Dunlop SP 344
Dunlop SP 344
Dunlop

Dunlop SP 344275/70 R22.5 148/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000579744
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  499,9 €

Цена по парче

499,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот