Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 246 265/70 R19.5 143/141J

Dunlop

Dunlop SP 246265/70 R19.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
5452000707857
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  299 €

Цена по парче

299 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот