Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 82 3.25 D18 52S

Dunlop K 82
Dunlop K 82
Dunlop

Dunlop K 823.25 D18 52S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
S
EAN:
3188642014979
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  67,1 €

Цена по парче

67,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот