Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 81 / TT 100 4.10 D19 61H

Dunlop

Dunlop K 81 / TT 1004.10 D19 61H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
4.10
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
H
EAN:
3188642015440

Највисока цена:  95,1 €

Цена по парче

95,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот