Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 525 WLT 150/90 D15 74V

Dunlop

Dunlop K 525 WLT150/90 D15 74V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
150
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
V
EAN:
3188642038623

Највисока цена:  142,5 €

Цена по парче

142,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот