Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 177 F 120/90 D18 65H

Dunlop

Dunlop K 177 F120/90 D18 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  119,2 €

Цена по парче

119,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот