Споредете до 4 продукти:

Dunlop Grandtrek ST 20 225/65 R18 103H

Dunlop Grandtrek ST 20
Dunlop Grandtrek ST 20
Dunlop

Dunlop Grandtrek ST 20225/65 R18 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526258373
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
71 dB

Највисока цена:  118,9 €

Цена по парче

118,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот