Споредете до 4 продукти:

Dunlop Grandtrek ST 20 215/70 R16 99H

Dunlop Grandtrek ST 20
Dunlop Grandtrek ST 20
Dunlop

Dunlop Grandtrek ST 20215/70 R16 99H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526194091
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
70 dB

Највисока цена:  75,6 €

Цена по парче

75,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,13 €

Назад кон врвот