Споредете до 4 продукти:

Dunlop Grandtrek AT 20 265/65 R17 112S

Dunlop Grandtrek AT 20
Dunlop Grandtrek AT 20
Dunlop

Dunlop Grandtrek AT 20265/65 R17 112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000745941
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  125 €

Цена по парче

125 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,58 €

Назад кон врвот