Споредете до 4 продукти:

Dunlop Grandtrek AT 20 245/70 R17 110S

Dunlop Grandtrek AT 20
Dunlop Grandtrek AT 20
Dunlop

Dunlop Grandtrek AT 20245/70 R17 110S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000820730
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
71 dB

Највисока цена:  277,9 €

Цена по парче

277,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4 €

Назад кон врвот