Споредете до 4 продукти:

Dunlop D408 F H/D 130/70 B18 63H

Dunlop

Dunlop D408 F H/D130/70 B18 63H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526322708

Највисока цена:  158,7 €

Цена по парче

158,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот