Споредете до 4 продукти:

Dunlop D407 H/D 200/55 R17 78V

Dunlop

Dunlop D407 H/D200/55 R17 78V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
200
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526287335

Највисока цена:  207,4 €

Цена по парче

207,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот