Споредете до 4 продукти:

Dunlop D 402 F H/D SW MT90 B16 72H

Dunlop

Dunlop D 402 F H/D SWMT90 B16 72H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
MT90
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
H
EAN:
5420005520139

Највисока цена:  161,2 €

Цена по парче

161,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот