Споредете до 4 продукти:

Deli SG-818 23x8.50 D12 93A8

Deli SG-818 23x8.50 D12 93A8

Deli

Deli SG-81823x8.50 D12 93A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Deli
Ширина:
23x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8994242027050

Највисока цена: 

Назад кон врвот