Споредете до 4 продукти:

Deli S-374 140 D6 55A6

Deli

Deli S-374140 D6 55A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Deli
Ширина:
140
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4040658083983

Највисока цена:  41,2 €

Цена по парче

41,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот