Споредете до 4 продукти:

Deli S-365 16x6.50 D8 64A6

Deli S-365
Deli S-365

Deli

Deli S-36516x6.50 D8 64A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
16x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5707562332314

Највисока цена:  50,9 €

Цена по парче

50,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот