Споредете до 4 продукти:

Deli S-356 5.30 D6

Deli

Deli S-3565.30 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Deli
Ширина:
5.30
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
5707562325705

Највисока цена:  36,3 €

Цена по парче

36,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот