Споредете до 4 продукти:

Deli S-317 Set 16x6.50 D8

Deli

Deli S-317 Set16x6.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Производител:
Deli
Ширина:
16x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
5707562326207

Највисока цена:  38 €

Цена по парче

38 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот