Споредете до 4 продукти:

Deli S-317 11x7.00 D4 60A6

Deli

Deli S-31711x7.00 D4 60A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
11x7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
4
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4040658086694

Највисока цена:  46,6 €

Цена по парче

46,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот